Bertil "Bull" Hedlund
2020-06-14
781702
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL "BULL" HEDLUND (1893-1950): (8), Figurkompositioner bla Självporträtt, 1 signerad, tusch, blyerts, varierande mått
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer