930 - Plåtskylt 1950-tal

930 - Plåtskylt 1950-tal
930 - Plåtskylt 1950-tal
930 - Plåtskylt 1950-tal
930 - Plåtskylt 1950-tal
930 - Plåtskylt 1950-tal
930 - Plåtskylt 1950-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

800 SEK

SKYLT, "Glöm ej köpa hem", kom-ihåg-hjälp för hushållet, litograferad plåt, vikbara produktskyltar, omkring 1900-talets mitt, höjd 15,5, bredd ca 16 cm

Slitage, repor

781704

2020-08-22