Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAROMIR BRABENEC, (2) litografier, abstrakta kompositioner, signerade och daterade 77 samt numrerade 48/75, bladstorlek ca 71x51 cm
781705
2020-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här