Byrå 1960-tal

Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BYRÅ, 1960-tal, fanérad i teak, nyckelbussning i mässing, höjd ca 118, 81x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Zustandsbeschreibung

Lådfronter med fanérskador

781712

2020-06-18