Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BYRÅ, 1960-tal, fanérad i teak, nyckelbussning i mässing, höjd ca 118, 81x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Zustandsbeschreibung
Lådfronter med fanérskador
781712
2020-06-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner