J. Hinks & Son bordslampa

J. Hinks & Son bordslampa
J. Hinks & Son bordslampa
J. Hinks & Son bordslampa
J. Hinks & Son bordslampa
J. Hinks & Son bordslampa
J. Hinks & Son bordslampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, empirestil, mässing, 1900-talets första del, märkt undertill´ J. Hinks & Son, H ca 35 exkl lamphållare

Skador: Senare elektrifierad, urtag till sladd i sockeln

781722

2020-06-14