Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Komposition, signerad Rosendal samt daterad 64, blandteknik på papper, bladmått ca 90x63 cm, oramat blad
märken på papper, hanterinsveck
781732
2020-06-18