Klubbat för:
13 000 EUR
Utropspris
3 600 EUR
VLADIMIR DONATOVICH ORLOVSKII (1842-1914) landskap, signerad samt daterad 1869, olja på duk, 39x64 cm
reva i duken, hål i duken, lagningar
781737
2020-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här