Gucci handväska
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
GUCCI, väska i svart läder med axelrem av silverfärgad kedja, snäpplås, fodrad i svart nylon, en dragkedjeförsedd innerficka, märkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad, 33 x 4 x 21 cm.
Något slitage.
781764
2020-06-13