Gucci handväska

Gucci handväska
Gucci handväska
Gucci handväska
Gucci handväska
Gucci handväska
Gucci handväska
Gucci handväska
Gucci handväska

Klubbat för:

2 600 SEK

3 500 SEK

GUCCI, väska i svart läder med axelrem av silverfärgad kedja, snäpplås, fodrad i svart nylon, en dragkedjeförsedd innerficka, märkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad, 33 x 4 x 21 cm.

Något slitage.

781764

2020-06-13