National kassaapparat

National kassaapparat
National kassaapparat
National kassaapparat
National kassaapparat
National kassaapparat
National kassaapparat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATIONAL, kassaapparat, 1900-talets början, bestat trä, detaljer i vitmetall, höjd 54 cm, 50x41 cm

Skador, nyckel saknas, ej funktionstestad

781777

2020-06-10