Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Komposition, signerad Rosendal samt daterad 62, blandteknik på papper, bladmått ca 63x90 cm, oramat blad
kanter med veck, märken, tejpskador
781779
2020-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här