Karmstolar art decotyp

Karmstolar art decotyp
Karmstolar art decotyp
Karmstolar art decotyp
Karmstolar art decotyp
Karmstolar art decotyp
Karmstolar art decotyp
Karmstolar art decotyp
Karmstolar art decotyp
Karmstolar art decotyp
Karmstolar art decotyp
Karmstolar art decotyp
Karmstolar art decotyp

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, art deco-typ, beige skinnklädsel, fanerad i ek, med intarsia och träskuren dekor på armlän, ryggbricka med pärlspikning, sitthöjd ca 49 cm

Kuntoraportti

Skador på trä, reva och fläckar på skinn

781781

Päivämäärä:

2020-06-14