Karmstolar art decotyp
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, art deco-typ, beige skinnklädsel, fanerad i ek, med intarsia och träskuren dekor på armlän, ryggbricka med pärlspikning, sitthöjd ca 49 cm
Kuntoraportti
Skador på trä, reva och fläckar på skinn
781781
Päivämäärä:
2020-06-14