Björn Rosendal

Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "Marilyn last act", monogramsignerade R samt daterade 86, blandteknik på papper, 4 blad i mapp, bladmått ca 64x46 cm, oramade blad

781783

2020-06-15