Trädgårdssoffa

Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets mitt, bemålat järn och trä, sitthöjd ca 46, längd 136 cm

Rostangrepp, färgbortfall, slitage

781795

2020-06-10