Sten Ahlberg
Closed
2020-06-10
781804
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
STEN AHLBERG (född 1952): Komposition, signerad och daterad Ahlberg -78, olja på duk, 72x87 cm