Sten Ahlberg

Sten Ahlberg
Sten Ahlberg
Sten Ahlberg
Sten Ahlberg
Sten Ahlberg
Sten Ahlberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEN AHLBERG (född 1952): Komposition, signerad och daterad Ahlberg -78, olja på duk, 72x87 cm

781804

2020-06-10