Pierre Olofsson seriegrafi

Pierre Olofsson seriegrafi
Pierre Olofsson seriegrafi
Pierre Olofsson seriegrafi
Pierre Olofsson seriegrafi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 113/260, seriegrafi, ca 42x31 cm

Fuktskador, gulnat blad

781814

2020-06-10