Omega Automatic Armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

OMEGA AUTOMATIC, armbandsur, 1940-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, liten separat sekundvisare, ref nr. 2374, verk nr. 10525000, kaliber 30.10RAPC, diam ca 35 mm

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage. Plexiglas med stötskada. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

781817

Päivämäärä:

2020-06-21