Sven X:et Erixson litografi
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Komposition med solar, signerad samt numrerad 25/100, litografi, del av affischen till hans utställning på Liljevalchs 1961 sitter på baksidan ca 84x73 cm
Gulnader i kanterna
781828
2020-06-10