Sven X:et Erixson litografi

Sven X:et Erixson litografi
Sven X:et Erixson litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Komposition med solar, signerad samt numrerad 25/100, litografi, del av affischen till hans utställning på Liljevalchs 1961 sitter på baksidan ca 84x73 cm

Gulnader i kanterna

781828

2020-06-10