David Rosén Futura-serien

David Rosén Futura-serien
David Rosén Futura-serien
David Rosén Futura-serien
David Rosén Futura-serien
David Rosén Futura-serien
David Rosén Futura-serien
David Rosén Futura-serien
David Rosén Futura-serien

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAVID ROSÉN, byrå, Futura-serien, Nordiska Kompaniet, fanerad med mahogny, kantlister samt ben av bok, sex lådor i fem varv, märkt med plakett, bredd 90 cm, djup 44 cm, höjd 108 cm.

Bruksslitage, fläckar, märken, en låda med skada/avslag vid kant.

781834

2020-06-09