Klubbat för:
400 SEK
1 200 SEK
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1950-tal, 2 ljuspunkter per lampa. mässing samt målad plåt, höjd ca 39 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage
781843
2020-06-10