TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad

TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad
TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad
TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad
TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad
TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad
TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad
TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad
TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad
TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad
TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad
TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad
TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad
TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad
TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad
TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad
TAKFOTOGENLAMPA elektrifierad

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

TAKFOTOGENLAMPA, 18/1900-tal, elektrifierad, bronserade stomme, brännhus i majolika, trearmad med plats för 9 ljus, ljusmanschetter i blå glasmassa, behängd med prismor, höjd ca 106, diameter 50 cm

Senare elektrifierad, saknar kupa, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, saknas enstaka prtismor, mindre nagg kan förekomma

781847

2020-06-10