Zenith XL-Tronic Armbandsur 1970-tal
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ZENITH XL-TRONIC, armbandsur, 1970-tal, stämgaffel, doublé, mineralglas, dag, datum, senare halvstel länk doublé JB ej original, ref nr. 20-0020-505, kaliber nr. 50.5, diam ca 37 mm, samtida bax från 1970-talet märkt Tidéna medföljer
Bruksslitage. Behov av batteribyte. Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen.
781852
2020-06-21