Zenith XL-Tronic Armbandsur 1970-tal

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

ZENITH XL-TRONIC, armbandsur, 1970-tal, stämgaffel, doublé, mineralglas, dag, datum, senare halvstel länk doublé JB ej original, ref nr. 20-0020-505, kaliber nr. 50.5, diam ca 37 mm, samtida bax från 1970-talet märkt Tidéna medföljer

Bruksslitage. Behov av batteribyte. Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen.

781852

2020-06-21