Vägglampor
2020-06-10
781853
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, Swedish Modern, 2 ljuspunkter per lampa, 1930/40-tal, mässing, höjd
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage