Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WERNER SCHOU, taklampor, pendlar 3 st, Coronell Elektro, Danmark 1960-tal, stomme i koppar och plåt, höjd ca 20 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage
781854
2020-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här