Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 2 st, 1960/70-tal, kromad stomme, klädsel i brun manchester, snurrbara, sitthöjd ca 41 cm

Ojämnt slitage, smärre skador på baksida armlän

781880

2020-06-10