Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 2 st, 1960/70-tal, kromad stomme, klädsel i brun manchester, snurrbara, sitthöjd ca 41 cm
Ojämnt slitage, smärre skador på baksida armlän
781880
2020-06-10