Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SILVER, bestick 21 dlr, ljusstake, b.la. från Ryssland, blandade modeller, serveringsskedar, teskedar, bordskiv, mm, ljusstake, rokokostil, lösa manschetter, fylld botten, samtliga stämplde, totalvikt bestick ca 420 g, vikt ljusstake 536 g

Bruksslitage, repor, märken samt oxidering, delar med dedikation

781886

2020-06-10