Vicke Lindstrand vaser Kosta
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
VICKE LINDSTRAN, 2 st, vaser, klarglas med dekor av luftbubblor och sjögräs i underfångsteknik, graverade med Surte Glasbruk 1862-1962, PLM, höjd 22 samt 23 cm, signerade Kosta undertill.
Något slitage.
781887
2020-06-21