Vicke Lindstrand vaser Kosta
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
VICKE LINDSTRAN, 2 st, vaser, klarglas med dekor av luftbubblor och sjögräs i underfångsteknik, graverade med Surte Glasbruk 1862-1962, PLM, höjd 22 samt 23 cm, signerade Kosta undertill.
Kuntoraportti
Något slitage.
781887
Päivämäärä:
2020-06-21