Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERGERE, rokokostil, 1900-talets mitt, rikligt skuren dekor, stoppad och med textil klädsel, pärlspikad, sitthöjd ca 42, högsta höjd 92 cm
Fogsprickor, några spikar saknas, slitage
781907
2020-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här