Bergere

Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGERE, rokokostil, 1900-talets mitt, rikligt skuren dekor, stoppad och med textil klädsel, pärlspikad, sitthöjd ca 42, högsta höjd 92 cm

Fogsprickor, några spikar saknas, slitage

781907

2020-06-10