1117 - Handkolorerade gravyrer

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

800 SEK

GRAVYRER, 2 st, med papegojmotiv, handkolorerade,Tyskland, 1800-talets första hälft, dagermått 10,5 x 16,5 cm

Smärre repor

781914

2020-08-22