1119 - Monogramisten CHK, Danmark

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONOGRAMISTEN CHK (Danmark, 1900-tal), Domherrarnas fönster, akryl på pannå, monogramsignerad och daterad 1986, ca 30 x 30 cm

781919

2020-08-22