Stina Sunesson

Stina Sunesson
Stina Sunesson
Stina Sunesson
Stina Sunesson

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

STINA SUNESSON (1925-1998): Stilleben, signerad och daterad Stina Sunesson 1970, akvarell och gouache, ca 46x55 cm

Zustandsbeschreibung

781936

2020-06-10