Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GARDINSTÄNGER (4) 1900/2000-tal, stomme i trä, ornament i pastellage, förgyllda med slagmetall, längd mellan ca 200-215 cm
Några större ornamentavslag, slitage
781945
2020-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här