Gardinstänger

Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

GARDINSTÄNGER (4) 1900/2000-tal, stomme i trä, ornament i pastellage, förgyllda med slagmetall, längd mellan ca 200-215 cm

Några större ornamentavslag, slitage

781945

2020-06-10