Eric Vasström oljemålning

Eric Vasström oljemålning
Eric Vasström oljemålning
Eric Vasström oljemålning
Eric Vasström oljemålning
Eric Vasström oljemålning
Eric Vasström oljemålning
Eric Vasström oljemålning
Eric Vasström oljemålning

Klubbat för:

440 EUR

Utropspris

150 EUR

ERIC VASSTRÖM (1887-1958): skärgårdsmotiv, signerad samt daterad 1929, olja på duk, 46x38 cm

781946

2020-06-13