Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA SAMT FÅTÖLJ Lackerad furu, 1960/70-tal, fällbara ryggar, dynor klädda i brunt skinn, höjd ca 95 cm, fåtöljens bredd ca 97 cm, soffans längd ca 217 cm
bruksslitage, märken
781971
2020-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här