Soffa samt fåtölj i fur
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
SOFFA SAMT FÅTÖLJ Lackerad furu, 1960/70-tal, fällbara ryggar, dynor klädda i brunt skinn, höjd ca 95 cm, fåtöljens bredd ca 97 cm, soffans längd ca 217 cm
Kuntoraportti
bruksslitage, märken
781971
Päivämäärä:
2020-06-11