Soffa samt fåtölj i fur

Soffa samt fåtölj i fur
Soffa samt fåtölj i fur
Soffa samt fåtölj i fur
Soffa samt fåtölj i fur
Soffa samt fåtölj i fur
Soffa samt fåtölj i fur
Soffa samt fåtölj i fur
Soffa samt fåtölj i fur
Soffa samt fåtölj i fur
Soffa samt fåtölj i fur

Klubbat för:

7 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

SOFFA SAMT FÅTÖLJ Lackerad furu, 1960/70-tal, fällbara ryggar, dynor klädda i brunt skinn, höjd ca 95 cm, fåtöljens bredd ca 97 cm, soffans längd ca 217 cm

Kuntoraportti

bruksslitage, märken

781971

Päivämäärä:

2020-06-11