Elsa Ekholm matta

Elsa Ekholm matta
Elsa Ekholm matta
Elsa Ekholm matta
Elsa Ekholm matta

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELSA EKHOLM, matta, rölakan, monogramsignerad, ca 175x238 cm

Bruksslitage

781983

2020-06-10