Nils Asplund oljemålning

Nils Asplund oljemålning
Nils Asplund oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS ASPLUND (1874-1958): skärgårdsmotiv, olja på pannå, signerad och daterad 1955, 46 x 38 cm.

781988

2020-06-10