Nils Asplund oljemålning
Valmis
2020-06-10
781988
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
NILS ASPLUND (1874-1958): skärgårdsmotiv, olja på pannå, signerad och daterad 1955, 46 x 38 cm.