Kjeld Ulrich färgetsning

Kjeld Ulrich färgetsning
Kjeld Ulrich färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

KJELD ULRICH (född 1942): komposition, färgetsning, signerad och numrerad 11/50, bladmått 66 x 50 cm: oramad.

Enstaka kantveck.

781993

2020-06-10