1156 - Hugo Rahm akvareller

1156 - Hugo Rahm akvareller
1156 - Hugo Rahm akvareller
1156 - Hugo Rahm akvareller
1156 - Hugo Rahm akvareller
1156 - Hugo Rahm akvareller
1156 - Hugo Rahm akvareller

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HUGO RAHM (1857-1926), 2 delar, Gamla Operan i Stockholm, utifrån och inifrån, 1 signerad Hugo Rahm akvareller, ca 11 x 14 respektive 12 x 16 cm

781995

2020-08-22