Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HUGO RAHM (1857-1926), 2 delar, Gamla Operan i Stockholm, utifrån och inifrån, 1 signerad Hugo Rahm akvareller, ca 11 x 14 respektive 12 x 16 cm
781995
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här