Soffgavlar gjutjärn 2000-tal

Soffgavlar gjutjärn 2000-tal
Soffgavlar gjutjärn 2000-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SOFFGAVLAR, gjutjärn, 2000-tal, höjd 73, bredd 50 cm.

Slitage efter utomhusbruk.

782007

2020-06-10