1083 - Sybord Biedermeier

1083 - Sybord Biedermeier
1083 - Sybord Biedermeier
1083 - Sybord Biedermeier
1083 - Sybord Biedermeier
1083 - Sybord Biedermeier
1083 - Sybord Biedermeier
1083 - Sybord Biedermeier
1083 - Sybord Biedermeier

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

SYBORD, Biedermeier, björk, björkfaner, låda, 1800-tal, höjd ca 74, 55 x 35 cm

Bruksspår

782024

2020-08-22