Anders Fogelin

Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): "Söderhavet", signerad och daterad Anders Fogelin 1977, färglitografi, bildmått ca 43x47 cm

782036

2020-06-12