Serveringsvagn teak

Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, teak, Gustavsson Möbelfabrik, Brittatorp, 1960-tal, teak, etikettmärkt, avtagbar skiva, höjd ca 63, 62x40 cm

Hjulen torkade, smärre slitage

782039

2020-06-12