Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
KONFEKTSKÅL, empirestil, försilvrad metall, fantasistämplar, konfektskål i rutslipat glas, uppsats del med delfiner, fasad kant med palmettbård, höjd ca 18 cm
Senare glas ej original. Något nagg.
782040
2020-06-10