Konfektskål empirestil

Konfektskål empirestil
Konfektskål empirestil

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

KONFEKTSKÅL, empirestil, försilvrad metall, fantasistämplar, konfektskål i rutslipat glas, uppsats del med delfiner, fasad kant med palmettbård, höjd ca 18 cm

Senare glas ej original. Något nagg.

782040

2020-06-10