Stig Lindberg

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, 6 kaffekoppar med fat, modell Spisa Ribb, 1950/60-tal, bestående av: kaffekoppar med fat, benporslin, höjd ca 5,5 cm

Smärre slitage

782044

2020-06-10